Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.