Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden in de kleuren rood/bruin etc. met florale decors. Afmeting: 116 x 165 cm + 116 x 60 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed, Siwas met florale decors en fabeldieren. Diverse kleuren. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.