Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en voorzien van 6 bellen, versierd met bloemen. Lengte 15 cm. Ca 41 gram. In goede staat
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. 23x14x4cm. ca 153 gram. Enkele breukjes in de rand, verder in go...
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, beiden met rose randen en bewerking op de achterzijde. ø47 mm.
Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...
Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zilveren pepermunt- en loddereindoosje, 833/000, een vierkant pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en versierd met floraal graveerwerk, op de achterzijde voorzien van een monogram. 5x5x1,5cm, MT.:...
Kristallen boerenjongenspot met onderschotel, voorzien van deksel met zilveren knop met parelrand, 833/000. Diverse chips. ø19x31cm.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren 835/000 pijpenwroeter met getorste steel. Bekroond met een apostel. Afmeting: 7,8 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit schildvormige schakels met diverse wapens gemaakt met emaille. lengte 19,5cm. breedte 19 mm. ca 30 gram. In goede staat
Vijf colliers, 2 gemaaktbuit hoornkralen en 3 gemaakt uit gesneden been.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed, Siwas met florale decors en fabeldieren. Diverse kleuren. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden in de kleuren rood/bruin etc. met florale decors. Afmeting: 116 x 165 cm + 116 x 60 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.
Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en grillig gevormde bloedkoraal, 4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting ...
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
12 Persoons plated WMF bestek, overcompleet met o.a. tafel- dessert- en viscouvert, soeplepel, taartschep, vleesvorkjes pasteischep. Het bestek is voorzien van een rond gecontourneerd heft.
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Ovale broche met glas en een gouden rand en brochering, 585/000. Broche met glas voorzien van een geslepen fabelachtige voorstelling, met gouden rand en versiering van een zon. 4x3cm. In goede staat
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.