Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinese kom, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Ergebnis: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari kommen
Ergebnis: 50 EUR

Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Ergebnis: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Lot KPM serviesgoed
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...

Loddereinfles + zilv. montuur
Startpreis 140 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met bijzonder zilveren montuur. Met bolle Niëllo dop als wereldbol. Met ingelegde gouden evenaar met gouden sterren. Compleet met geslepen stopje. Afmeting: 8,6 cm....

Zilveren set met jade
Ergebnis: 225 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

Zilveren mand (hengsel)
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren hengselmand, 835/000, vierkant model met ronde zijden voorzien van een opstaande rand een gecontourneerd hengsel met filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:A:1935. ø20x12 cm. ca ...

Lot zilveren lepels/vorken
Startpreis 100 EUR

Lot zilveren lepels en vorken, 835/000, met 11 gebaksvorkjes en 6 borrellepels en een stamper. Model kardinaal, getorste steel bekroond met een kroon. MT.: Niekerk, Schoonhoven. totaal ca 204 gram. 8,...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 125 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

2 Delen Zilver
Ergebnis: 60 EUR

Een zilveren broche en lipstickhouder, 833/000. Een streekbroche, rond model met knoppen, ø 55mm, en een achtkantige lipstickhouder versierd met graveerwerk. 5x1cm. In goede staat

Djokja riem
Startpreis 50 EUR

Riem gemaakt uit metaal met uitgewerkte pauw en floraal decor. Breedte 4,5-8cm. Lengte 84 cm. Enkele ogen ontbreken en diverse scheurtjes in de schakels. Redelijke staat

Chinese zilveren spang
Startpreis 80 EUR

Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....

Horloge met geelgouden band.
Ergebnis: 240 EUR

Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.

Zilveren strooier, pauw
Startpreis 250 EUR

Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Parelcollier met streekslot
Startpreis 600 EUR

Collier van 5 rijen parels voorzien van een geelgouden streeksluiting, 585/000. Vijf rijen zoetwaterparels in een lila kleur, bevestigd aan een groot streekslot met appliqueen in de vorm van o.a. palm...

Zilveren armband met zirconia's
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Startpreis 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

Jade hanger, boedha
Startpreis 80 EUR

Jadehanger in de vorm van een Boedha, voorzien van certificaat. 42x40mm.