Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met gegraveerde plated wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.