Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuze voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.