Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....