Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke schoolklok met achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Vurenhouten klokkast. Afmeting: 122 x 52 x 17 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Oude Franse mini comtoise klok met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met bolle emaille wijzerplaat en wekkerfunctie. Mooie feuille, met spillegang uurwerk. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise. Iets craquele in wijzerplaat. Met spillegang uurwerk en vouwslinger. Mogelijk maandloper. Afmeting: 40 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en spillegang uurwerk. Afmeting: 39 x 14 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Weense één-gewicht regulateur met seconden aanduiding en halve zuilen. Compleet met kroon. Circa 1880. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Grote bronzen pendule met wit emaille en twee maal faun. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antieke Franse lantaarn messing tafelklok. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Duitse wandklok met ingebouwd 19e eeuws Frans uurwerk. Huwelijk. Afmeting: 30 x 28 x 8 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse precisie regulateur. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Uurwerk moet nagekeken. Geen slinger. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Circa 1800. Kidd Whtiby. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Secondenwijzer mist, verder in goede staat. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Klein oud Engels messing lantaarnklokje. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Westminster eikenhouten staande klok. Tweede helft 20e eeuw. Met kwartier-slag uurwerk op zeven gongstaven. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Delfts porseleinen Jugendstil tafelklokje. Gemerkt Porceleyne Fles + initialen T.L. Met groen/goud decor en floraal + kippen zijkanten. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zwevend balans. Afmeting: 20 cm. I...
Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Vergulde messing pendule met onyx basement. Tweede helft 20e eeuw. Italië. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok/bureauklok. Compositie metaal met muziekinstrumenten. Viool heeft breuk. Afmeting: 24 x 21 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten koekoeksklok. Circa 1900. Afmeting: 45 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse albast Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Enkele chips. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang en gave emaille wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Harpslingertje. Afmeting: 48 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met kariatiden en rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren Louis Seize pendule met grote vuurvergulde figuren en vuurvergulde bronzen versieringen. Ongerestaureerd. Circa 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Grote 19e eeuwse comtoise met ophangbak. Carboy. A. Montauban (pronkslinger). Afmeting: 49 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang. Montagut a Amou. Wijzerplaat iets gecraqueleerd. Afmeting: 40 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag, Westminster en Silent functie. Bovenste bronzen fakkels missen. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten portaal pendule met messing ornamenten. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongveer. Kienzle uurwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald klok met latoenkoperen applicaties. Circa 1880. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.
Franse Normandische ca 1800 lantaarnklok met keramische wijzerplaat. Gelijmd. Afmeting: 35 x 24 x 19 cm. In redelijke staat.
Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en spiegels. Circa 1800. Afmeting: H 142 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en spiegels. Circa 1800. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Grote 19e eeuwse Franse notenhouten kolompendule op console met florale intarsia en vergulde ornamenten. Circa 1850. Met plated wijzerplaat en mooie oestervormige slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-s...
Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Circa 1870. Geeboniseerd hout en compositie metaal. Pendule met ridder, en kaarskandelaren met putti. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 - 50 cm...
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vaaspendule met messing en porselein. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman, voorstellend Jan Baert (Jean Bart) met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en ad...
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse pendule met marmeren basement, compositie metalen figuur. Circa 1890. La Fete des Fleurs par Rucho. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 68 x 33 x 20 cm....
Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Amsterdamse staande klok. J.M. Verbrugge - Amsterdam. Tweede helft 20e eeuw. Met maanstand. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Zeldzame Schwarzwalder chalet klok met muziekwals. Uurwerk aangesloten op muziekrol. Na uurslag volgt muziek. Vier tanden kam defect, achterwand mist. Kleinere beschadigingen. Slinger mist. Afmeting: ...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met rozen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuse pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule. Circa 1800. Mooie vergulding. Edelman bij boom. Estel et Nemorein (in boom). Eén tak nieuw bevestigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger...
Antiek Frans bronzen klokkenstel met putti. Met twee kandelaren. Circa 1880. Met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen wandklok. Circa 1870. Putti bij mandoline. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....
18e Eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok met scheepjesmechaniek en engel. 20e Eeuw. Met maanstand, achtdaags-uurwerk. Johannes Liwijn Amsterdam. Afmeting: (klokkast) 255 cm. In goede staat.