Diese Webseite verwendet Cookies

37. Juliveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Ergebnis:

1.500 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3501
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
Startpreis 1.800 EUR
Verkauft
Staande klok, 18e eeuw 3502
Staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

3.000 EUR

Staande klok 3503
Staande klok
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Antieke Franse pendule, 1820 3504
Antieke Franse pendule, 1820

Ergebnis:

950 EUR

Grote 8-bellen klok 3505
Grote 8-bellen klok
Startpreis 3.200 EUR
Verkauft
Duitse Flöten Uhr, 1830 3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

Ergebnis:

3.000 EUR

Vuurvergulde pendule, 1820 3507
Vuurvergulde pendule, 1820
Startpreis 1.000 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3508
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startpreis 1.800 EUR
Antieke Parijse tafelklok 3509
Antieke Parijse tafelklok
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Antieke Friese staartklok, 1800 3510
Antieke Friese staartklok, 1800

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Japans klokkenstel 3511
Japans klokkenstel

Ergebnis:

2.250 EUR

Antieke Franse pendule met centaur 3512
Antieke Franse pendule met centaur
Startpreis 600 EUR
Regulateur 3513
Regulateur
Startpreis 400 EUR
Antieke staande eiken klok 3514
Antieke staande eiken klok
Startpreis 1.500 EUR
Duitse staande klok, 18e eeuw 3515
Duitse staande klok, 18e eeuw
Startpreis 800 EUR
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw 3516
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw
Startpreis 675 EUR
Antiek Frans bronzen klokkenstel 3517
Antiek Frans bronzen klokkenstel
Startpreis 500 EUR
Franse directoire pendule, 1800 3518
Franse directoire pendule, 1800
Startpreis 650 EUR
Franse boulle klok op console 3519
Franse boulle klok op console
Startpreis 1.200 EUR
Mysterieuse pendule, 1915 3520
Mysterieuse pendule, 1915
Startpreis 500 EUR
Vuurvergulde pendule 3521
Vuurvergulde pendule
Startpreis 550 EUR
Haantjes-comtoise 3522
Haantjes-comtoise
Startpreis 450 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3523
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startpreis 1.100 EUR