Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee Japanse benen netsukes. Wijsheren met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Grote moderne compositie transparante design vaas. Kleur: lichtbruin/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Lot oud houtsnijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Wajang poppen, stier + Afrikaans beeld + eenden. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.
Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 39 x 37 cm ø. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.
Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat
Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.
Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.