Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...
Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schalen met rondom figuren decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 26 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decors en gecontourneerde omranding. Alle drie haarlijn + chips. Afmeting: 4 x 22,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...
Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...
Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.