Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.
Zilveren Florijn Zwolle zonder jaar. Circa 1600.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.