Diese Webseite verwendet Cookies

37. Juliveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Onduid. gesig., Edelhert in landschap 1456
Onduid. gesig., Edelhert in landschap

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
2x Ets Paul Wallat, Katwijk 1271
2x Ets Paul Wallat, Katwijk

Ergebnis:

95 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi 1039
Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
2x Japanse houtsnedes 1141
2x Japanse houtsnedes

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren 1182
Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Divers fruit 1236
C. Cornelisz, Divers fruit

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage 1240
Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Jongensportret 1268
Onduid. gesign., Jongensportret

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1404
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1462
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1470
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
K. Schaette, Landschap bij avond 1340
K. Schaette, Landschap bij avond

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval 1091
Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd? Boomgaard Toscane 1163
Ongesigneerd? Boomgaard Toscane

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Y. Wenning, Geit in duinlandschap 1164
Y. Wenning, Geit in duinlandschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Russische etsplaat 1192
Russische etsplaat

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Citroen 1237
C. Cornelisz, Citroen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Oesters 1238
C. Cornelisz, Oesters

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Brood 1241
C. Cornelisz, Brood

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Kersen 1242
C. Cornelisz, Kersen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
van Daalhof, Figuur bij landgoed poort 1274
van Daalhof, Figuur bij landgoed poort

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame 1278
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek 1296
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
F. Baaijens, Twents landschap 1352
F. Baaijens, Twents landschap

Ergebnis:

80 EUR