Diese Webseite verwendet Cookies

37. Juliveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Russische etsplaat 1192
Russische etsplaat

Ergebnis:

80 EUR

Pendant, Hongaarse school 1193
Pendant, Hongaarse school
Startpreis 100 EUR
Verkauft
F. Dubois, Parijs stadsgezicht 1194
F. Dubois, Parijs stadsgezicht

Ergebnis:

160 EUR

Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling 1195
Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling
Startpreis 200 EUR
Monogram B.C.K., Bergachtig landschap 1196
Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Soehardjo, Indonesisch rijstveld 1197
Soehardjo, Indonesisch rijstveld

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

Ergebnis:

150 EUR

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden 1199
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Startpreis 150 EUR
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs 1200
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startpreis 100 EUR
W. van Horssen, Romantisch riviergezicht 1201
W. van Horssen, Romantisch riviergezicht
Startpreis 200 EUR
Grote collectie gravures, 18e-19e eeuw 1202
Grote collectie gravures, 18e-19e eeuw
Startpreis 200 EUR
Verkauft
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1203
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand

Ergebnis:

160 EUR

2x Herman Krikhaar, Cobra 1204
2x Herman Krikhaar, Cobra
Startpreis 200 EUR
A. Gignac of Signac, Damesportret 1205
A. Gignac of Signac, Damesportret
Startpreis 200 EUR
Verkauft
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
F. van Eerten, Havengezicht Curacao 1207
F. van Eerten, Havengezicht Curacao

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht 1208
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht

Ergebnis:

110 EUR

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard 1209
C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startpreis 150 EUR
Onduid. gesig., Portret oude heer 1210
Onduid. gesig., Portret oude heer
Startpreis 150 EUR
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone 1211
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Antieke landkaart Groningen 1212
Antieke landkaart Groningen

Ergebnis:

140 EUR

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1213
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Taylor, Jockeys in volle draf. 1214
Taylor, Jockeys in volle draf.

Ergebnis:

40 EUR

Monogram A.R., Landschap met boerenhuis 1215
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ton Anconé, Herenportret 1216
Ton Anconé, Herenportret

Ergebnis:

30 EUR

Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot 1217
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Antiquarische prent Lonneker 1218
Antiquarische prent Lonneker

Ergebnis:

20 EUR

Ikoon, circa 1880 1219
Ikoon, circa 1880
Startpreis 60 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren 1220
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startpreis 80 EUR
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit 1221
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Startpreis 50 EUR
Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen 1222
Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Monogram J.B., Vaas met bloemen 1223
Monogram J.B., Vaas met bloemen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard 1224
Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard

Ergebnis:

50 EUR

Corneille omslagboek 1225
Corneille omslagboek
Startpreis 70 EUR
Antieke gravure op perkament (huid) 1226
Antieke gravure op perkament (huid)
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Josef Israëls, Spelende kinderen 1227
Josef Israëls, Spelende kinderen

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Naar Artz, biddende figuren 1228
Naar Artz, biddende figuren

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen 1229
Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen

Ergebnis:

45 EUR

Morland, Gravure 1230
Morland, Gravure
Startpreis 40 EUR
Verkauft
F. van der Glas, Stilleven met bloemen 1231
F. van der Glas, Stilleven met bloemen

Ergebnis:

130 EUR

Ivo Kamphuis, Ann Helen 1232
Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startpreis 150 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1233
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startpreis 35 EUR
3x Religieuze steendrukken 1234
3x Religieuze steendrukken
Startpreis 30 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1235
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startpreis 30 EUR
Verkauft
C. Cornelisz, Divers fruit 1236
C. Cornelisz, Divers fruit

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Citroen 1237
C. Cornelisz, Citroen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Oesters 1238
C. Cornelisz, Oesters

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Portret 1239
Ongesigneerd, Portret

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage 1240
Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Brood 1241
C. Cornelisz, Brood

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Kersen 1242
C. Cornelisz, Kersen

Ergebnis:

80 EUR

A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars 1243
A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Startpreis 50 EUR
A.J. Reuvers, Wintergezicht 1244
A.J. Reuvers, Wintergezicht
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1245
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten

Ergebnis:

30 EUR

Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge 1246
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge
Startpreis 50 EUR
Verkauft
2x Gravures, 17e - 18e eeuw 1247
2x Gravures, 17e - 18e eeuw

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1248
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee

Ergebnis:

100 EUR

J. van Oosten, Stilleven met appels 1249
J. van Oosten, Stilleven met appels
Startpreis 30 EUR
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht 1250
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Startpreis 60 EUR
Miniatuur portret in lijst 1251
Miniatuur portret in lijst
Startpreis 100 EUR
Miniatuur portret in lijst 1252
Miniatuur portret in lijst
Startpreis 100 EUR
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit 1253
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startpreis 30 EUR
Verkauft
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg 1255
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren 1256
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal 1257
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal

Ergebnis:

100 EUR

Klaas Bernink, Twentse boerderij 1258
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startpreis 150 EUR
Verkauft
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien 1259
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien

Ergebnis:

120 EUR

Onduidelijk, Gemberpot met anemonen 1260
Onduidelijk, Gemberpot met anemonen
Startpreis 100 EUR
J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer 1261
J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer
Startpreis 100 EUR
Adriaen v.d. Salm, Hollands winterlandschap 1262
Adriaen v.d. Salm, Hollands winterlandschap
Startpreis 300 EUR
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1263
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startpreis 100 EUR
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond 1264
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startpreis 100 EUR
3 Antieke gravures 1265
3 Antieke gravures
Startpreis 130 EUR
2 Antieke gravures 1266
2 Antieke gravures
Startpreis 50 EUR
Giele Roelofs, Joodse figuren 1267
Giele Roelofs, Joodse figuren
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Onduid. gesign., Jongensportret 1268
Onduid. gesign., Jongensportret

Ergebnis:

90 EUR

Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond 1269
Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startpreis 90 EUR
De Koning, Boer bij paardenkar 1270
De Koning, Boer bij paardenkar
Startpreis 90 EUR
Verkauft
2x Ets Paul Wallat, Katwijk 1271
2x Ets Paul Wallat, Katwijk

Ergebnis:

95 EUR

C. Vischer, 2x antieke gravures 1272
C. Vischer, 2x antieke gravures
Startpreis 60 EUR
P.P. Rubens, 2x Antieke gravures 1273
P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Startpreis 60 EUR
Verkauft
van Daalhof, Figuur bij landgoed poort 1274
van Daalhof, Figuur bij landgoed poort

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof 1275
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof

Ergebnis:

110 EUR

Schilderij, Floor van Veen 1276
Schilderij, Floor van Veen
Startpreis 25 EUR
Onduid. gesign., Jonge dame 1277
Onduid. gesign., Jonge dame
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame 1278
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
2x Griekse ikoon 1279
2x Griekse ikoon

Ergebnis:

60 EUR

H. Poeder, Twee poezen 1280
H. Poeder, Twee poezen
Startpreis 140 EUR
Ongesigneerd, Portret vissersmeisje 1281
Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Startpreis 100 EUR
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip 1282
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startpreis 90 EUR
W. Ruiter, Winter landschap 1283
W. Ruiter, Winter landschap
Startpreis 90 EUR
Ongesigneerd, Vaas met rozen 1284
Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startpreis 70 EUR
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1285
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startpreis 70 EUR
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad 1286
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startpreis 70 EUR
V. Vulpen, Landschap plasgezicht 1287
V. Vulpen, Landschap plasgezicht
Startpreis 150 EUR