Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee 1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

Ergebnis:

2.750 EUR

Verkauft
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park 1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1056
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Jan F. van Deventer, Aan de Waal 1066
Jan F. van Deventer, Aan de Waal

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond 1048
H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc. 1109
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien 1071
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien

Ergebnis:

710 EUR

Verkauft
Jan Holtrop, Beek met knotwilg 1005
Jan Holtrop, Beek met knotwilg

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1133
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1135
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Lachend paard 1173
Ongesigneerd, Lachend paard

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan 1027
A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede 1046
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Evert Moll, Vaas met bloemen 1104
Evert Moll, Vaas met bloemen

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Paul Permeke, Zeegezicht met branding 1021
Paul Permeke, Zeegezicht met branding

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
A. van Gilst. Rotterdamse haven 1136
A. van Gilst. Rotterdamse haven

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld 1022
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Paul Citroen, Collage kubistisch 1076
Paul Citroen, Collage kubistisch

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
D. Schüter ? Kind in stal bij koe 1129
D. Schüter ? Kind in stal bij koe

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
J. van Delden,  Rotterdams' havengezicht 1081
J. van Delden, Rotterdams' havengezicht

Ergebnis:

380 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw 1337
Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Bruno Blätter, Interieur met dames 1152
Bruno Blätter, Interieur met dames

Ergebnis:

360 EUR

Verkauft
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien 1034
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade 1127
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1168
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling 1156
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling

Ergebnis:

320 EUR

Verkauft
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief 1043
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
K. Schnitzler, Damesportret 1151
K. Schnitzler, Damesportret

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
F. van Eerten, Havengezicht Curacao 1207
F. van Eerten, Havengezicht Curacao

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1313
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar 1181
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Paard op strand 1112
Ongesigneerd, Paard op strand

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

Ergebnis:

235 EUR

Verkauft
Antieke Franse gravure, Zeeslag 1132
Antieke Franse gravure, Zeeslag

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
2x Japanse houtsnedes 1139
2x Japanse houtsnedes

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Ergebnis:

210 EUR

Verkauft
A.J. Zwart, Pot met bloem 1033
A.J. Zwart, Pot met bloem

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp 1078
Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht 1124
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand 1166
A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Portret 1239
Ongesigneerd, Portret

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Monogram, Oud Hollands zeegezicht 1329
Monogram, Oud Hollands zeegezicht

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Italiaans landschap 1087
Ongesigneerd, Italiaans landschap

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret 1157
Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas 1457
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier 1103
K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
F. Dubois, Parijs stadsgezicht 1194
F. Dubois, Parijs stadsgezicht

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1203
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Josef Israëls, Spelende kinderen 1227
Josef Israëls, Spelende kinderen

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg 1255
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
A. Heyboer, Twee topless dames op strand 1297
A. Heyboer, Twee topless dames op strand

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
R. Coulon, Barques du peche fecamp 1425
R. Coulon, Barques du peche fecamp

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis 1060
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
A. Heyboer, Spetterkip 1079
A. Heyboer, Spetterkip

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
A. Heyboer, Spetterkip 1080
A. Heyboer, Spetterkip

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen 1101
H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam 1110
K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond 1187
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen 1047
Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Antieke landkaart Groningen 1212
Antieke landkaart Groningen

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
5x 18e Eeuwse gravures 1319
5x 18e Eeuwse gravures

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim 1331
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur 1117
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
3x Japanse houtsnedes 1142
3x Japanse houtsnedes

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
F. van der Glas, Stilleven met bloemen 1231
F. van der Glas, Stilleven met bloemen

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst 1090
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
3x Japanse houtsnedes 1138
3x Japanse houtsnedes

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
3x Japanse houtsnedes 1140
3x Japanse houtsnedes

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien 1259
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Jezus portret 1111
Ongesigneerd, Jezus portret

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Piet van der Hem, Spaanse figuren 1128
Piet van der Hem, Spaanse figuren

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Russische school, Refused desires 1176
Russische school, Refused desires

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht 1208
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof 1275
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten 1365
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1436
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Abstract 1049
Ongesigneerd, Abstract

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre 1070
Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Wilfred, Abstracte compositie 1085
Wilfred, Abstracte compositie

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Wilfred, Abstracte compositie 1086
Wilfred, Abstracte compositie

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1248
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren 1256
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal 1257
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen 1321
Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
5x Antieke gravures 1426
5x Antieke gravures

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ikoon, Maria met kind 1433
Ikoon, Maria met kind

Ergebnis:

100 EUR