Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Leeuwin met prooi. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moderne vrouw zwanger. Gesigneerd door O. Gutfreund. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Oud Chinees gietijzeren figuur met brons kleurige patina. Wijsheer te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen lachende boeddha's. Eén bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Vier bronzen dieren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herdershonden, Chinees bodemmerk. Twee katten. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Titel: Rust. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oud/antiek Afrikaans bronzen figuur. Twee rijders te paard. Afmeting: 17 x 14 x 4 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Beschilderde stenen figuur in brons kleur. Naakte Afrikaanse dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke David. Circa 1900. Van compositie metaal. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans houtgesneden beeld met schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Mannelijk + vrouwelijk. 21e Eeuw. Groene patina. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Bronzen Napoleon op zwart marmeren basement. Gesigneerd Guillemin. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee antieke bustes. Betreffende sigaren. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Bestaande uit: De eerste proef + M. Pocontaba erster Hauptling Makoko's. Sigaar mist. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk...
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Zwart decoratief gipsen beeld. Vrouw. J. Coster, Amsterdam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen plaquette. Japanner? Monogram G.V. Circa 1920. Afmeting: 30 x 24 x 1,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Man met vuist. Circa 1930. In vuist mist iets. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bronzen koe op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette buste van H. Colijn. Door J.S. Wienecke 1925. Afmeting: 21 x 16 x 0,7 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse bronzen straatmuzikanten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen boeddha bodhisattva op stier. Thailand. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Monnik op lotusbloem, Oosters. Afrikaanse aap. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Drie maal diverse bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke buste. Circa 1900. Gips, bronskleurig gepatineerd. Onduidelijk gemerkt. Basement beschadigd. Afmeting: 61 x 46 x 27 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld op zwart marmeren basement. Portret van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Twee bronzen gesigneerde boekensteunen, Maribu's, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Signatuur C.J. Verhoeff. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Duits bronzen figuur op marmeren basement. Jonge man met zwaard. Circa 1920. Gemerkt, echte bronze. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse figuur. Circa 1900. L. Guillemin La Rose. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur door A. Moreau. Meisje met kruik. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oud Chinees wit metalen boeddha beeld met bodemmerk. Lachende boeddha op lotusbloem. Afmeting: 15 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen panter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Titel: Vriendschap. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen uil op marmeren basement. Door M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Zeer vroege bronzen gegoten heilige Maria figuur. Mogelijk 15e - 16e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.
Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
Groot 19e eeuws lindenhout gestoken heilig beeld. Circa 1800. Met enige rest polychromie. Gedetailleerde handen en haardracht. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Geit, naar Pablo Picasso. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 38 x 18 x 31 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Romein in gewaad met geldzak en kip. Mooie patina. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese plated bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Josef Lorenzl (1892-1950 Wenen), Bronzen danseres op onyx sokkel, zilverplated en koud beschilderd, 24cm. hoog. In zeer goede staat.
Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.