Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude/antieke theepot
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Citrien collier met gouden sluiting
Startpreis 125 EUR

Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Oosters Fayence schaal
Startpreis 50 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Doos diversen, antiek
Ergebnis: 45 EUR

Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese viool 1/4
Startpreis 60 EUR

Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

Zilveren armband met saffier
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, gevlochten model, verlopend in breedte, met poly en matte bewerking, bezet met 7 blauw saffieren in 4 poot chatons. Voorzien van bakslot met veiligheid. ca 18,45 gram breedt...

Porsche horloge
Ergebnis: 180 EUR

Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Chinese zilveren spang
Startpreis 60 EUR

Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....

2 Odeurflaconnen met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...

Boter- en kaasstolp met zilver
Startpreis 80 EUR

Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat

Gestoken minisetje
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startpreis 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Gouden speld met diamant
Startpreis 100 EUR

Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat

2x Bevrijdings kalenders
Startpreis 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.