Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Nymphenburg hond
Startpreis 350 EUR

Grote antieke Duitse Nymphenburg porseleinen hond met monogram K.S. Wat staat voor Konrad Schmidt. Afmeting: 18,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees/Kantonees kaststel
Startpreis 650 EUR

Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

Gouden ring saffier, robijn, diamant
Startpreis 225 EUR

Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant, saffier en robijn. Bandring met een briljant geslepen diamant, een carree saffier en een markies robijn geplaatst in de band. Breedte aan de bovenzijde...

Antieke duivenkooi, 1900
Ergebnis: 350 EUR

Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.

2x Glas-in-lood raam
Ergebnis: 50 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 1880
Startpreis 150 EUR

Zeldzame antieke messing tabaksdoos. Regalla Londres Cigarres. Bewerkt met hond, paardenkop, leeuwenpoten en guirlandes. Circa 1880. Afmeting: 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Antiek speelgoed station, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed station. Gemerkt Foreign. Circa 1930. Afmeting: 21 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Oude dekseldoos met miniatuurschilderij
Startpreis 130 EUR

Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Litho
Startpreis 80 EUR

Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.

Jugendstil kinderservies, 1915
Startpreis 30 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.

Lot poppenaccessoires
Ergebnis: 25 EUR

Lot met poppenaccessoires: oorijzers, kapspelden, streekspelden knopen en een tasje.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startpreis 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Importa albums met eerste dag enveloppen
Ergebnis: 30 EUR

Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.

B. Kluivers, Abstract figuratief
Startpreis 25 EUR

Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.

Gouden hanger met kleurstenen
Startpreis 500 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...

Witgouden hanger zwaan met aquamarijn
Startpreis 300 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met aquamarijn. Fijn ankercollier met een hanger in de vorm van een zwaan bezet met rond gefacetteerde aquamarijnen, totaal ca 1,14 ct gezet in een geoxideerde on...

Witgouden briljant armband
Startpreis 2.000 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Boter- en kaasstolp met zilver
Startpreis 110 EUR

Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...

2x Antieke gravures
Startpreis 30 EUR

Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...

Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.

P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...

Ongesign., Waslijn op achterhof
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startpreis 10 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

4x Villeroy en Boch
Ergebnis: 15 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Chinees/Kantonese vaaslamp
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startpreis 15 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

Kristallen Leerdam vaas
Startpreis 250 EUR

Grote kristallen Leerdam vaas. Dikwandig. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Ergebnis: 170 EUR

Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Gouden manchetknopen
Ergebnis: 170 EUR

Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat

Antieke putti
Startpreis 60 EUR

Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 40 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

J. de Jong, Winters landschap
Ergebnis: 80 EUR

Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.

Juanele, Stilleven met kruik
Ergebnis: 25 EUR

Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met gemberpot en fruit
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

2 Jade armbanden
Startpreis 50 EUR

Twee rinkelbanden uit jade, breedte 18mm ø57mm en breedte 17mm ø59mm. Nieuw

Zilveren pijpencomfoor
Startpreis 200 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rond model met gezaagde motieven en een omgeslagen rand met palmetten en krullen. geplaatst op 3 gekrulde poten, met koperen binnenbak. MT.: Amsterdams keur, Amsterdam...

Antiek zilveren roomlepel
Startpreis 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel met ronde gedreven bak. Voorzien van een fraaie afbeelding van een heer met wandelstok en een jongen met trekharmonica. Haaksteel voorzien van een schildje met engelenkopje ...

Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....

Omvangrijk zilveren bestek
Startpreis 1.500 EUR

Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...

Witgouden oorknoppen met saffier en diamant
Startpreis 480 EUR

Witgouden oorknoppen, 585/000, met saffier en diamant. Ronde oorstekers in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier, totaal ca 0,80 ct, voorzien van een rand met briljant geslepen diamanten...

USA Militaire riem
Startpreis 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

USA cavaleriebroek + riem
Startpreis 75 EUR

USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.

Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.

Duitse SS-band WO II
Ergebnis: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Startpreis 60 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Zilveren fotolijst
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat