Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse slijpsels en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 bovenrand met schenktuit en parelrand. MT.: P.J. Bierenbroodspot en J.P. v.d. St...
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde steel met diverse graveringen. Mr. P.A. van der Beek - Workum/Franeker. Anno 1866. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: circa 8 gr. In goe...
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren schakelarmband, 925/000, met ovale schakels met een plat getorst design verbonden door ovale gladde ogen. Voorzien van inhaaksluiting in de schakel met veiligheid. Breedte 18 mm, lengte 20 cm...
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kristallen zoutpotjes met fraai slijpsel en zilveren deksels. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met limoge. Rechthoekige hanger versierd met een getorste rand, in het midden voorzien van een ovaal limogeportret. 28x42 mm, inclusief oog. ca 8 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 830/000, zilveren venetiaans collier met daaraan een peervormige hanger versierd met bloem en bladmotieven, bezet met een peervormig geslepen glassteen. 16x50mm, incl. oog...
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...
Zilveren slavenband, 835/000, voorzien van een gematteerde bewerking, bezet met een ovaal cabouchon geslepen onyx. Voorzien van een scharnier, bakslot en veiligheid. ca 26 gram. Breedte 4-21 mm, ø 48x...
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J.W. Schouten. 19e Eeuw. 18e Eeuws interieur met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
E. van der Ven. Roos met insecten. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 58 x 27 cm. In goede staat.