Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Chinese borden
Startpreis 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Boter- en kaasstolp met zilver
Startpreis 80 EUR

Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Ergebnis: 45 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startpreis 40 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

L. Alleman, Meisje met ezel
Ergebnis: 65 EUR

L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Gouden speld met diamant
Startpreis 100 EUR

Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Doos diversen, antiek
Ergebnis: 45 EUR

Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese viool 1/4
Startpreis 60 EUR

Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Loddereinfles met gouden dop
Startpreis 120 EUR

kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Cassette zilveren lepels
Startpreis 70 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Startpreis 50 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...

Gerard Krol, Twents landschap
Ergebnis: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startpreis 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Voetenbankje, Kersen
Ergebnis: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Lot divers jade stukken (10x)
Startpreis 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startpreis 150 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startpreis 75 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hermes
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startpreis 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...

Zilveren breischede
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startpreis 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Eiken Empire kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Ergebnis: 800 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Startpreis 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude wierookpot
Ergebnis: 130 EUR

Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startpreis 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

2x Oude bronzen voorwerpen
Startpreis 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Ergebnis: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startpreis 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.