Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Gestoken minisetje
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startpreis 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Ergebnis: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startpreis 45 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

4x Duitse bierpullen
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startpreis 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startpreis 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Grote Imari siervaas
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ikoon
Startpreis 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

Imari kaststel, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese theebus
Startpreis 40 EUR

Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911
Startpreis 110 EUR

Lot zilveren lepels en vorken, 833/000, 2 suikerscheppen met filetrand, een roomlepel en 2 vleesvorkjes met graveerwerk. ca 57 gram. In goede staat

2 Bijbels met zilver
Startpreis 180 EUR

Twee bijbels met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft met gecontourneerd zilveren slot versierd met biedermeier bewerking, MT.: C.v.Gelderen Pz Schoonhoven, jl.:h:1867 9x16x6cm, bijbe...

2x Bevrijdings kalenders
Startpreis 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.