Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee zilveren gelegenheidslepels, één lepel, 925/000, met een dubbel open getorste steel met dolfijnen bekroond met een ruiter te paard, Importeursteken: Aubert, Lancelle juweliers, 's Gravenhage, jl....
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...