Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 225 EUR

Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien van oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voor...

Terracotta, Torso van man
Startpreis 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startpreis 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Antieke mandoline, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startpreis 75 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen
Startpreis 950 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

F. Lindberg, Fjord met huis en boot
Startpreis 400 EUR

F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.

Collier en armband van granaten
Startpreis 150 EUR

Collier en armband met granaten en geelgouden sluiting, 585/000. Collier en armband met 2 rijen (glas)granaten bevestigd aan een gouden rechthoekige sluiting met 2 granaten en een getorste bewerking, ...

Jugendstil schaal + dienblad
Ergebnis: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met granaat
Startpreis 350 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lantaarnvormige hanger, opengewerkt met rasterpatroon, versierd met knoppen en 4 markiesgeslepen granaten, één beschadigd. Grootte 39x22mm. totaal c...

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startpreis 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Voetenbankje, Kersen
Ergebnis: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.

Zilveren doos met koraal camee
Startpreis 600 EUR

Zilveren doosje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met floraal decor op de hoeken en een medaillon in het midden met daarin een camee uit witkoraal. Voorzien van vergulding aan de binnenzijde met va...

Eiken dressoir, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startpreis 250 EUR

Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Volkstedt porselein
Ergebnis: 35 EUR

Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startpreis 200 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen tafellamp, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Ergebnis: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 425 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...

2 Dameshorloges
Ergebnis: 30 EUR

Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.

Eiken Empire kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Startpreis 60 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Ergebnis: 800 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.

Mahonie Empire kabinet
Startpreis 1.250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Citrien collier met gouden sluiting
Startpreis 125 EUR

Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat

5-Delige tinnen set
Startpreis 50 EUR

Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren armband met saffier
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, gevlochten model, verlopend in breedte, met poly en matte bewerking, bezet met 7 blauw saffieren in 4 poot chatons. Voorzien van bakslot met veiligheid. ca 18,45 gram breedt...

Chinese zilveren spang
Startpreis 60 EUR

Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....

5 Gouden bedels
Startpreis 75 EUR

Lot met 5 geelgouden bedels, 585/000, kleine modellen met een hartje, een kinderwagen, dolfijn, beer en een scapulier. 7-10 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Kapitale figuren groep Thüringen
Startpreis 1.200 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.

Gouden Camee hanger
Startpreis 130 EUR

Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel , 1870
Startpreis 70 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Startpreis 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.: F:1840. 12,5x7x2,5cm. ca 130 gram. In goede staat

Lot antiek koperwerk (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Ergebnis: 100 EUR

Mooie antieke eikenhouten Friese staartklok. Circa 1800. Met mooie beschilderde wijzerplaat, spiegels en wekkerfunctie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband met zirconia
Ergebnis: 65 EUR

Zilveren slavenband, 925/000 Fins, met ovale schakel aan de bovenzijde bezet met een zirconia in een gladomzetting, 11mm. MT.: E.Granit&Co ø 60x48mm. ca 11 gram. In goede staat

Zilveren breischede, 1845
Startpreis 50 EUR

Zilveren 835/000 breischede met diverse bewerkingen, onder andere lelyrand. Mr. J. Schrijfsma - Sneek. Circa 1845. Afmeting: Lengte 11 cm. Gewicht: circa 13 gr. Clip ontbreekt. In goede staat.

2x Visbestek in cassettte
Ergebnis: 100 EUR

Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Russische lakdoos
Startpreis 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Oorringen Christian Dior
Ergebnis: 20 EUR

Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat

Tanzaniet & Spinel
Ergebnis: 50 EUR

Lot met een spinel, ovaal gefacetteerd, ca 1,18 ct en 3 tanzanieten, ovaal gefacetteerd, Totaal ca 1,82 ct

Regulateur, 2 gewichts
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.

Gouden Haarbroche
Startpreis 275 EUR

Geelgouden broche, 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca...

Zilveren kandelaar
Startpreis 100 EUR

Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startpreis 50 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren sorbetlepels
Ergebnis: 40 EUR

Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.

Lapis Lazulli oorbellen
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw

Duitse staande klok, 18e eeuw
Startpreis 600 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.

Bentheimer voederbak
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.

Antieke klok + weerstation, 1920
Startpreis 80 EUR

Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pubklok, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2 Zilveren strooilepels, 1859
Startpreis 90 EUR

Twee zilveren strooilepels, 833/000, rechthoekig model met gezaagde bak voorzien van steel met filetrand, en een gecontourneerde bak met gezaagd ster en puntpatroon, voorzien van gecontourneerde steel...

4 Zilveren sieraden Egypte
Startpreis 70 EUR

Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egytische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca 4...

3x Divers oud kristal
Startpreis 60 EUR

Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek waaier kristal
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen hanglamp
Ergebnis: 110 EUR

Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.

Franse pendule, 1870
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Boter- en kaasstolp met zilver
Startpreis 110 EUR

Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...

Platina hanger met diamant
Startpreis 150 EUR

Platina solitairhanger, 900/000, met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 10 mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Franse comtoise, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1800
Startpreis 300 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Statenbijbel met zilver, 1836
Startpreis 150 EUR

Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.

Kristallen schotel met zilver
Startpreis 90 EUR

Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...

2 Saffieren
Startpreis 70 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

2x Antieke kastkommen, 1890
Startpreis 20 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Witgouden armband met diamanten
Startpreis 950 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...

2x Kantonese vazen
Ergebnis: 45 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

2 Melkglazen boterpotjes
Ergebnis: 275 EUR

Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...

Franse Empire pendule, 1820
Startpreis 600 EUR

Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede (offer)kist
Startpreis 125 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Ergebnis: 650 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.

2x Diecast U.S.A. modelauto/boot
Startpreis 100 EUR

Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Zilveren collier
Ergebnis: 75 EUR

Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat

11 Zilveren lepels
Ergebnis: 50 EUR

Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat

Zilveren kluwenmandje
Startpreis 80 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startpreis 30 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Ergebnis: 20 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

Onduid. gesig., Rietsnijder
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Antiek Frans figuur
Ergebnis: 70 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Witgouden ring
Startpreis 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat

Meinert Volkers, De val
Ergebnis: 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....

Gouden collier met briljant
Startpreis 700 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...

2 Zilveren bruidegomspijpjes, 1875
Ergebnis: 150 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.

Gouden horloge IWC
Ergebnis: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....

2x Bevrijdings kalenders
Startpreis 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.