Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Zilveren 830/000 vorkje met fraai opengewerkte steel en zilveren naaipriem met fraaie bloem op steel. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 klontentang met fraaie klauwpoten. Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen. Circa 1960. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 kinderlepel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Jaarletter H, 1917. Lengte: 15,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat.
Kristallen glaasje op zilveren 835/000 voet. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. En één kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren 835/000 voet. Mr. M.A.M. v.d. Bersselaar - Udenhout. A...
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Art Deco verchroomde presse papier met afneembaar draaibaar springend hert. Circa 1930. Afmeting: 13 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met stenen. Zilveren ring uit gewikkeld draad met vierkante, rond en ovale zetkasten bezet met oranje bruine stenen. Breedte 37 mm. ø53 ca 24,9 gram. Gedragen, in goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte zirconia's, floraal model meet staafjes. lengte 63 mm. Nieuw.
Zilveren 800/000 Djokja cakevork met graveerwerk en fraaie bloemensteel. MT.: TS in vierkant. Gewicht: circa 45 gr. Lengte: 20 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen. MT.: Fa. Moerkerk & Co. Haarlem. Circa 1941. Lengte: 19 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes. Steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. MT.: A.H. Kuylenberg, Schoonhoven. Anno 1928. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 19 gr. In goede staat.
Antieke veterhaak met zilveren 925/000 heft, voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels. MT.: S. Blanckensee & Son Ltd. Birmingham. jl. D 1903. In goede staat.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse slijpsels en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 bovenrand met schenktuit en parelrand. MT.: P.J. Bierenbroodspot en J.P. v.d. St...
Duits mes + vleesvork. Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven. Vleesvork met fraai zilveren heft met twee-zijdige florale motieven. Lengte: 21 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem. Met zilveren 835/000 montuur. MT.: J. Kohler - Amsterdam. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Lot met 3 zilveren sieraden, 925/000, met 2 armbanden en een enkelbandje versierd met bollen en dolfijnen. totaal ca 14,5 gram. In goede staat
Fraai uitgewerkt schmuckcollier uit geelmetaal, similie en lichtblauwe stenen. In goede staat
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.