Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startpreis 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

3x Oude bontjas
Startpreis 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

Loddereinfles met gouden dop
Startpreis 120 EUR

kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startpreis 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

4x Imari miniatuurvaasjes
Ergebnis: 70 EUR

Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke theepot
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Cassette zilveren lepels
Startpreis 70 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Oosters Fayence schaal
Startpreis 50 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startpreis 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startpreis 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Voetenbankje, Kersen
Ergebnis: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.

Ikoon
Startpreis 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

10x Oude emaille borden
Startpreis 125 EUR

Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startpreis 150 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.

Eiken dressoir, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Startpreis 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startpreis 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.