Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.