Antieke notenhouten portaal pendule met messing ornamenten. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongveer. Kienzle uurwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met ophangbak. Carboy. A. Montauban (pronkslinger). Afmeting: 49 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke scheepsklok van messing, met plated wijzerplaat. Circa 1930. Functies niet getest. Afmeting: 6 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Mooie antieke eikenhouten Friese staartklok. Circa 1800. Met mooie beschilderde wijzerplaat, spiegels en wekkerfunctie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Franse vergulde Louis Philippe pendule. Vrouw met duiven en fruitmand. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger en mooie vergulde feuille. Wijzerplaat lichte beschadiging. Afmeting: 43 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas-schildering. Geen gewichten, geen slinger. Circa 1870. Afmeting: 15 x 34 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule met porselein. Circa 1870. Wijzerplaat stukje ingelijmd. Eén wijzer mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk en geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten paardjesregulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: circa 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Kienzle eikenhouten regulateur met leeuwenkop, paardjeskroon en halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle vrijslinger met kroon en adelaar. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Junghans paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.