Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Twee maal lakwerk. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Bestaande uit: Een ei met damesportret. Dekseldoosjes, vier-in-één, Russisch. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.
Zeven grote messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.
Antiek keramieken wijnvat met wijnranken decor rondom + kraan, op houten voet. Afmeting: 61 x 26 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen chocoladekan met figuren in landschap en goud decor. Met notenhouten stoof. Afmeting: 20 x 24 x 17 cm ø. In goede staat.
Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Twee antieke barometers. Eén maal Black Forest en één maal notenhout Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard, met paradijsvogel en pioenrozen. Minimale chips. Afmeting: 28 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer. 19e Eeuw. Beschadigingen hoofdbedekking en onderrand. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
1/4 Viool Eastman met neksteun en strijkstok, compleet in etui en in goede staat
Antieke Japanse bronzen bewerkte bloempot. Floraal met vogels. Eén restauratie. Circa 1900. Afmeting: 18 x 24 cm ø. In goede staat.
Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.
Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Oude messing met kristal kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Circa 60 x 60 cm ø. In goede staat.
Oude blauw-glazen Venetiaanse lamp in metalen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 27 cm ø. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke potkachel uit Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Originele Louis Vuitton Paris tas. Met tasje aan ketting. Model Damier Ebene Neverfull. Canvas. Afmeting: 24 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Complete antieke messing haardset met vier-delige garnituur, haardscherm en blaasbalg. Afmeting: 54 - 84 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs messing scheepskompas met notenhouten basement. Gemerkt Sestrel Stol Culemborg. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...
Groot lot antieke poppen en kinderkleding in lederen koffer. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.
Twee oude koperen telefoons met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Friese messing kolentang en tondeldoos voor aan een Friese staartklok. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing telescoopkijker. R & J Beck Ltd. London 1918. No.: 9403. Eén deukje. Afmeting: L 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bestekkist met ster-intarsia en been. Paar kleine stukjes missen. Afmeting: 5 x 17 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...
Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese of Japanse tinnen vazen met messing florale decors. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke bronzen Chinese cloisonne tempelleeuw. Florale decor. Afmeting: 28 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bouillors, messing vernikkeld. Circa 1900. Eén bodemrand iets verbogen, één deksel iets verbogen. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.
Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.