Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Kavel diverse (tafel)aanstekers en accessoires
Vijf antieke bronzen Oosterse opiumgewichten met olifanten. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Grote graanmaat, 2x ketting + haak, en één houder. Afmeting: 31 - 70 cm. In goede staat.
Antiek messing destilleerapparaat met spiritusbrander. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 42 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke houten scheepskist. Circa 1920. Afmeting: 39 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grammofoon. Gemerkt Cliftophone. Circa 1920. Afmeting: 19 x 33 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke His Master's Voice koffer-grammofoon. Functioneel. Circa 1930. Afmeting: 17 x 43 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Vier antieke gouden lijsten met zwarte passe partouts. Afmeting: 77 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.
Oude notenhouten authentieke Ducretet Thomsen radio. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee zwijnentanden, één gemaakt als halssieraad en één afgewerkt met zilver. 42 cm en 20 cm. In goede staat