Eikenhouten spiegelbuffetkast. Circa 1880. Onder met geborste panelen, bovenstuk met zuilen, twee spiegels en bovenop een kroon met fruit decor snijwerk. Afmeting: 221 x 142 x 53 cm. In redelijk/goede...
Hollandse mahoniehouten spiegelbuffetkast met snijwerk en spiegels. Circa 1880. Afmeting: 198 x 98 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl theetafel met messing beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten sidetable met negen lades en ringbeslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 x 180 cm. In goede staat.
Grote houten vergulde Jugendstil-stijl spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 148 x 88 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel met wandconsole. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 48 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met goede velours bekleding. Afmeting: 90 x 68 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse dekenkist met panelen. Deksel later. Afmeting: 70 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse kopergeslagen tafel met opklapbaar onderstel. Met figuren en florale decors, medaillons. Afmeting: 58 - ø 74 cm. In goede staat.
Oude lederen armleunstoel met bruin leer en houtgestoken randen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 72 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antieke kinderstoel met vlechtwerk en houten schoen-opstap. Circa 1900. Afmeting: 45 - 85 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude klassieke armleunstoel met petit point stoffering. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 113 x 66 x 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Oude Chinese bijzettafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 68 x 44 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kist met sledepoten. Beslag later. Afmeting: 42 x 88 x 42 cm. In goede staat.