Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.