Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.
Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.