P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.
Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
B. Malaes. Circa 1900. Landschap met wandelaar en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige handingekleurde landkaart van Hattem 1948. Door Ina Rahusen. Naar een kaart van Jacobus van Deventer, anno 1560. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.
Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.
Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.
A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.
W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.
W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...
Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
C. Valkman. Circa 1920. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...
Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...
Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. Duitse School. 1876 - 1945. Twee kittens met kikker. Ets op papier. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Dorp met boot, figuur en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws ovaal damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 79 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese aquarellen. Eén maal vis bij riet, gesigneerd. Eén maal kraanvogel op tak. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 38/40 1979. Titel: Neus, Nase, Nasiz. Lithografie op papier. Afmeting: 64 - 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
Sjoerdje Mulder Hak. 1945. Hollands riviergezicht hoogwater IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.
A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.