Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
A. v. Pol, Hollands landschap met koeien 1334
A. v. Pol, Hollands landschap met koeien

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
W.J. Pasman, Boerderij 1324
W.J. Pasman, Boerderij

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
H.C. Kranenburg, Hollands landschap 1323
H.C. Kranenburg, Hollands landschap

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht 1320
F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Berends, Stilleven met tin en fruit 1318
Berends, Stilleven met tin en fruit

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
W. Smits, Landschap met schapen 1317
W. Smits, Landschap met schapen

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Portret, 19e eeuw 1315
Portret, 19e eeuw

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht 1314
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
W.F. Smith, Winters stadsgezicht 1309
W.F. Smith, Winters stadsgezicht

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht 1304
Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Antieke landkaart, 17e eeuw 1303
Antieke landkaart, 17e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam 1298
Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
C. Valkman, Boeren interieur 1297
C. Valkman, Boeren interieur

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek 1296
Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur 1294
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur

Ergebnis:

140 EUR

J. Cremer, Terra Umbro 2 1293
J. Cremer, Terra Umbro 2
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Gerard Krol, Twents landschap 1292
Gerard Krol, Twents landschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
2 Antieke gravures 1285
2 Antieke gravures

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
7x (Duitse) werken, Divers 1283
7x (Duitse) werken, Divers

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Theo v.d. Horst, Badend meisje 1279
Theo v.d. Horst, Badend meisje

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Jan Cremer, Abstract 1276
Jan Cremer, Abstract

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker 1275
Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap 1272
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug 1266
Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug

Ergebnis:

60 EUR