Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...
Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Prachtige antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke rozetring met bewerkte band en een rozet met in het midden een grote bolsewiek geslepen diamant, ø 9 mm, met daaromheen een rand met 18 dia...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...
Grote 19e eeuwse notenhouten Barok vitrine-porseleinkast met zijdeuren, bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 235 x 46 x 245 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Prachtige geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een achtpoot chaton bezet met een diamant met bolsewiek slijpsel, ø 5,5-6mm. ca 1,08 ct SI-F ø 58. In goede staat
Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een grote kussenvormig gefacetteerde aquamarijn, ca 12 ct, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,5 ct, ca 7,6 gram. De aq...
Bijzondere Art Deco armband uit goud, 750/000, en zilver, 925/000, bezet met diamanten. Brede armband met zeskantige bewerkte schakels bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Breedte 22 mm, lengte 20 cm. ...
L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...
Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat
Prachtige witgouden Art Deco ring, 750/000, bezet met diverse briljant geslepen diamanten met een goede kleur en kwaliteit. Totaal ca 1,5 ct F/G-VVS. middelsteen SI. ca 5,6 gram. ø 56. In zeer goede s...
G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.