Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke zilveren kledingborstel, 833/000, ovaaL model met glad zilveren bovenkant met dubbele filetrand. deuk in. MT.: Firma Dahlia Amsterdam. Grootte11x8,5cm. In goede staat
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met marmeren basis. Circa 1900. Jongen met blaasinstrument en hond. Afmeting: 35 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.