Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Ergebnis: 230 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese kommetjes
Ergebnis: 230 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Gouden koordcollier
Ergebnis: 225 EUR

Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat

Ring, diamant oud slijpsel
Ergebnis: 225 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamanten. Gouden ring met zilveren kop bezet met 3 wat grotere diamanten met een oud-slijpsel, voorzien van een rand met 8 kleinere diamanten. ø55, Voorzien van een ...

Gouden ring met diamanten rozet
Ergebnis: 225 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band voorzien van een zilveren royale rozet bezet met in totaal 13 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 19 mm. ø 60. ca 5,8 gram. ...

Gouden ring met Platina
Ergebnis: 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met platina en diamant. Gouden slagring ingelegd met platina en bezet met 7 briljant geslepen diamanten. ca 0,11 ct. breedte 15 mm. ca 3,2 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 225 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Antieke gouden ring met zilveren zetkast bezet met 13 diamanten met een oud slijpsel en voorzien van een bewerkte band. ø 15 mm. ø 56 ca 5,6 gram. In goede staat

2x Yang Saudia, Arabieren
Ergebnis: 225 EUR

Twee maal Yang Saudia. 1979. Arabier met valk + Arabische vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk
Ergebnis: 225 EUR

A. Bonnhorst. Circa 1880. Duitse School. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met draaiorgel
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond
Ergebnis: 225 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 225 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Nadruk Otto Werke München
Ergebnis: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

Antiek Chinees altaarstuk
Ergebnis: 225 EUR

Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.

Antieke pop op stoel
Ergebnis: 225 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Louis Philippe cilinderbureau, 1870
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.

Duits notenhouten dressoir.
Ergebnis: 225 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit dressoir met dikke snekken en snijwerk ca 1880. cond.G 92x130x63

Antieke ijzeren kluis
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Hollandse ijzeren kluis met sleutels. Martens Doetinchem. Afmeting: 70 x 67 x 60 cm. In goede staat.

Eiken kussenkast, 19e eeuw
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.

Hollandse eiken kuifkast, 1860
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten Barok vitrine
Ergebnis: 225 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.

Bronzen haan, door P.J. Mene
Ergebnis: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijner porselein
Ergebnis: 225 EUR

Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...

Lot Familie Rose Capucijner
Ergebnis: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.

15-Delig wild servies, 1920
Ergebnis: 225 EUR

Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.

Oud wit beeld, Italiaanse geitenhoeders
Ergebnis: 225 EUR

Groot oud wit keramieken beeld met craquele glazuur. 20e Eeuw. Genummerd. Italiaanse geitenhoeders. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (10x)
Ergebnis: 225 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese sierschotel
Ergebnis: 225 EUR

Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

2 Zilveren flessenbakken
Ergebnis: 220 EUR

Stel met twee zilveren flessenbakken, 833/000, ronde modellen met ajourgezaagde randen met ovaal lijnenspel, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: onduidelijk, Alkmaar, jl.: E:1914. Totaal c...

Zilveren theelicht 1860
Ergebnis: 220 EUR

835/000 Zilveren theelicht compleet met bijzondere originele brander met vier klauwpootjes met kogels op zwart houten basement met vier ivoren pootjes. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1860. Afmeting...

Zilveren oorijzer 1886
Ergebnis: 220 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, West Fries, compleet met zogenoemde zilveren boeken. MT.: G.Bossart, Alkmaar, jl.: B:1886. In zeer goede staat

Rado horloge, DiaStar
Ergebnis: 220 EUR

Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Weense tafellamp, 1900
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Antieke Hollandse bijbel
Ergebnis: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)
Ergebnis: 220 EUR

Drie grote bronzen figuren voor een Amsterdams staand horloge. Met vrouwe justitia. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.

2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.

Duitse dekenkist, 18e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.

Duitse dekenkist, 17e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.

Biedermeier schrijfsecretaire, 1830
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse Willem III spiegel , 1870
Ergebnis: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 19e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met granaat
Ergebnis: 210 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met granaat. Gecontourneerde ruitvormige stekers versierd met getorst draad met daaronder een peervormige hanger met een geschulpte rand uit getorst draad met in het mi...

Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc..
Ergebnis: 210 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Landschap met ladenkastje, twee stoelen en drie glazen. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 120 cm. In goede staat.

Secretaire+stoel
Ergebnis: 210 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.

Eiken halbank, 19e eeuw
Ergebnis: 210 EUR

19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Gouden oorclips met diamant
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden oorclips met diamant, 585/000. Geelgouden oorclips met een witgouden rechthoek bezet met in totaal 34 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct, in een ruitvormige zetting. 8,5x17mm. c...

Zilveren zakhorloge
Ergebnis: 200 EUR

Fraai zilveren zakhorloge, zogenaamde knol, klein model met zilveren wijzerplaat voorzien van gravure: june 13 1800. Achterzijde gemerkt met B.Soret Geneve. 48867. Voorzien van zilveren beschermkast e...

Pandora armband
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren Pandora armband, 925/000, met 22 Pandora bedels, met o.a. stenen en goud, 585/000. ca 20,5 cm. totaal ca 84 gram. In goede staat

2x Zilveren kandelaren
Ergebnis: 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, op een achthoekige voet met een gecontourneerde zuil en een achthoekig licht. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch gmund. 8x8x15 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen diamant
Ergebnis: 200 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Oorknoppen, hlaf om het oor, met een geelgouden ronde zetkast met een briljant geslepen diamant en daaronder een witgouden stuk bezet met 3 brilajnt geslepen d...

Zilveren dekseldoos
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren dekseldoos, 833/000, ovaal model met voorstellingen voorzien van scharnierend deksel. MT.: zaanlandse zilversmederij, Amsterdam, jl.: E:1939. Aan de onderzijde voorzien van gravure. 14x12x7cm...

Witgouden ring diamant, diamamonde
Ergebnis: 200 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 rijen met 19 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,30 ct. breedte 4 mm. ø 63 , ca 3,4 gram. Merk Diamonde. In goede staat

H.C. Bogman, Paarden voederplaats
Ergebnis: 200 EUR

H.C. Bogman. 1861 - 1921. Paarden voerderplaats met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten
Ergebnis: 200 EUR

J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Jongen speel accordeon
Ergebnis: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Russische vrouw
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Ergebnis: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

Corneille, Interieur Amori
Ergebnis: 200 EUR

Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast
Ergebnis: 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakdoos , 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet
Ergebnis: 200 EUR

Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagere tafel
Ergebnis: 200 EUR

Oude opengewerkte messing etage bloemtafel met draken en vrouwenkoppen. Florale decors. Historisme stijl. Afmeting: 75 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Drie figuren in bad. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 4,5 x 5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Antiek lantaarn met koperen kap, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Ergebnis: 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.

Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa
Ergebnis: 200 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1850
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. W.C. Craig Haliwistle. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1800
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Ergebnis: 200 EUR

Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Hollandse noten bonheurkast, 1860
Ergebnis: 200 EUR

Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!

Duits hoekkastje, 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok hoekkast met smeedijzeren snorbeslag, schnappslot + sleutel. Afmeting: 66 x 74 x 35 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast, 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met gerilde deuren. Afmeting: 115 x 72 x 50 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere, 1820
Ergebnis: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer grote antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandtafel met marmer
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.

Engelse tafel + 8 stoelen
Ergebnis: 200 EUR

Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.

3x Chinese penselen potten
Ergebnis: 200 EUR

Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude/Antieke Chinese tegel
Ergebnis: 200 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.

Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen bloemenvaas met vogels, florale en goud decor. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.

Grote Imari sierschotel, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Paar Chinese dekselvazen, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor. Eén vaas haarlijn en Foo-hond beschadigd. Afmeting: 48 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kopjes
Ergebnis: 200 EUR

Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Ergebnis: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland
Ergebnis: 195 EUR

Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden oorhangers met parel
Ergebnis: 190 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...

Malachiet collier met goud
Ergebnis: 190 EUR

Collier van malachietkralen, ø 8mm, met 8 geelgouden gefacetteerde bolletjes, bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000, met geschulpte rand en graveerwerk. lengte 42 cm. In goede staat

Gouden medaillon met applique en parel
Ergebnis: 190 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...

Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan
Ergebnis: 190 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. IJsberen vallen scheepsvaarders aan bij Noordpool . Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: 75 x 111 cm. In slechte staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Ergebnis: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Ergebnis: 190 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.

Salontafel kastanjehout.
Ergebnis: 190 EUR

Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157