Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren pijpcomfoor, 1868
Startpreis 150 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...

Zakhorloge in houder
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

Antieke Friese staartklok 1800
Startpreis 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose plaquette
Startpreis 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.

Afrikaans wand reliëf
Startpreis 150 EUR

Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Pronkborden, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Zilveren collier met knopjes
Startpreis 100 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat

Antieke sculptuur, 1930
Ergebnis: 40 EUR

Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startpreis 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Engels staand klokje, 1920
Ergebnis: 185 EUR

Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.

Bronzen haan, door P.J. Mene
Ergebnis: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

2x Oosterse ceremonie dolken
Startpreis 60 EUR

Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Ergebnis: 45 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Oude Engelse lantaarnklok
Startpreis 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Zilveren koordcollier met hanger
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat

Antieke messing microscoop in kist
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

3x Oud tin
Ergebnis: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startpreis 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerkt verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ...

Russisch beeldje, 1900
Startpreis 200 EUR

Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startpreis 125 EUR

18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenschotel
Ergebnis: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

Reiskist, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Grote antieke Franse pendule, 1880
Ergebnis: 125 EUR

Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.