Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0
Ergebnis: 50 EUR

Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat

Zilveren tabakspot 1852
Startpreis 440 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Gouden ring met saffier en diamant
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...

Witgouden armband met diamant
Startpreis 500 EUR

Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant. Fijne witgouden armband met aan de bovenzijde een witgouden element bewerkt met een rozet met zijstukken. bezet met diverse briljant geslepen diamant...

Gouden oorstekers met wit opaal
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat

Trix H0 22435 (krokodil) 20222
Ergebnis: 70 EUR

Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startpreis 100 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Ergebnis: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

Imari siervaas, 19e eeuw
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepels
Startpreis 50 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Zilveren jat
Startpreis 120 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat

Piko H0 59141
Ergebnis: 45 EUR

Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat

C. Briels, Surrealistische figuur
Ergebnis: 50 EUR

Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat

2 Oude Chinese kommetjes
Ergebnis: 230 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Startpreis 500 EUR

Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Startpreis 60 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat

Oud bronzen figuur, 20e eeuw
Ergebnis: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Kandijcoupe met zilver
Ergebnis: 100 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren knop en voet, 833/000. Kandijcoupe met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele parelrand en een deksel met zilveren knop met parelbewerki...

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startpreis 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen
Ergebnis: 75 EUR

Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.

Set sieraden met granaat
Startpreis 350 EUR

Set sieraden met granaat, 333/000, bestaande uit een choker verlopend in breedte met 3 rijen granaat, 39-43cm, een bijpassende armband met bakslot en veiligheid, 19 cm, en een paar oorhangers lengte ...

2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900
Startpreis 175 EUR

Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4327 en 4345
Ergebnis: 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.

Gouden oorknoppen met bloedkoraal
Startpreis 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat

Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Startpreis 50 EUR

Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.

2xVazen met zilveren rand
Startpreis 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

Roco H0, 63994, 2016 903-3
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startpreis 550 EUR

Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...

Zilveren inktstel met pen
Startpreis 150 EUR

Inktstel met kristal en zilver, 833/000 bevestigd op een houten basement met zilveren kroontjespen. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer...

2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris
Ergebnis: 170 EUR

Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...

Rozenkwarts collier met goud
Startpreis 125 EUR

Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...

Schildpad lepeldoos
Ergebnis: 125 EUR

Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.

Groot astronomisch weerstation
Startpreis 2.250 EUR

Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.

2 Kristallen schalen met zilver
Ergebnis: 30 EUR

Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...

2x Antieke siervazen, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met diamant
Ergebnis: 25 EUR

Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Ergebnis: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...

Moderne Leerdam karaf 'Essilor'
Startpreis 70 EUR

Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Ergebnis: 40 EUR

Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

10x Diverse flacons
Startpreis 50 EUR

Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.

Zilveren choker met citrien en zirconia
Startpreis 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....

Antiek porseleinen klokje, 1930
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

4 Zilveren sieraden Egypte
Startpreis 70 EUR

Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...

Antieke Weense tafellamp, 1900
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Antieke menage, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband filigrain
Startpreis 35 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamanten
Startpreis 500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...

Oude bureauklok
Startpreis 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Lotje kristal (10x)
Ergebnis: 20 EUR

Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...

Vuurvergulde pendule, 1850
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Jugendstil clipbord, 1915
Startpreis 60 EUR

Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Startpreis 140 EUR

Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...

Antieke Majolica parapluhouder
Startpreis 200 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Ring met paarse steen
Startpreis 35 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.

Wierook brander + beeld
Ergebnis: 50 EUR

Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startpreis 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)
Ergebnis: 350 EUR

Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...

Friese staartklok 1800
Startpreis 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Gouden ring
Startpreis 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat

2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startpreis 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832

H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startpreis 1.200 EUR

H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.

2x Kandelaren, 1850
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Oude Dresden lamp
Startpreis 125 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Bronzen triptychon ikoon
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas
Ergebnis: 135 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startpreis 300 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

Zilveren kledingborstel
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...

Franse comtoise, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startpreis 300 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.