Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant en parel. Oorsteker met briljant geslepen diamantjes in een soort komma gezet met daaronder een grijze zoetwaterparel, ø 6,5mm, Lengte oorknop 13 mm. ca 2,2...
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...
Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van 5 rijen parels voorzien van een geelgouden streeksluiting, 585/000. Vijf rijen zoetwaterparels in een lila kleur, bevestigd aan een groot streekslot met appliqueen in de vorm van o.a. palm...
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat