Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startpreis 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse glazen fles
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Ergebnis: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Ring met amethist
Ergebnis: 80 EUR

Ring, 375/000, met amethisten. Ring met 2 rijen met ovaal gefaceteerde amethisten met aan weerskanten een bewerkte rand met 8 diamantjes met een single cut. ø 53. ca 4,2 gram In goede staat

Antieke Boheemse vaas, 1900
Startpreis 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Zakhorloge in houder
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

2x Franse Samson wapenborden
Startpreis 50 EUR

Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theeservies
Startpreis 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Gouden hanger met camee
Startpreis 120 EUR

Mooie geelgouden cameehanger 585/000. Een ronde hanger met een fraaie schelpgesneden camee gezet in een brede bewerkte gouden geschulpte rand. ca 5 gr. ø 28.5 mm. In goede conditie

6x Kristal/glazen karaffen
Ergebnis: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren koordcollier met hanger
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Ergebnis: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Zilveren tafelbel 1861
Startpreis 180 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met messing binnenbel, Bel versierd met graveerwerk met voluten en acanthusbladeren met een knop met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:P:1874. ø10x14cm. Bel is wat uit model...

2x Lepelrekken + lepels
Ergebnis: 85 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Gouden hanger met zirconia
Startpreis 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Majolica Jugendstil tableau
Ergebnis: 50 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Ergebnis: 25 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startpreis 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Ring met edelstenen
Startpreis 75 EUR

Ring, 333/000, met 3 ovaal gefacetteerde amethisten versierd met kleine steentjes tussen de zetting. Nieuw ø 53

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startpreis 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.