Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Kristallen kandijcoupe met zilveren knop en voet, 833/000. Kandijcoupe met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele parelrand en een deksel met zilveren knop met parelbewerki...
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Set sieraden met granaat, 333/000, bestaande uit een choker verlopend in breedte met 3 rijen granaat, 39-43cm, een bijpassende armband met bakslot en veiligheid, 19 cm, en een paar oorhangers lengte ...
Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met marmeren basis. Circa 1900. Jongen met blaasinstrument en hond. Afmeting: 35 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Inktstel met kristal en zilver, 833/000 bevestigd op een houten basement met zilveren kroontjespen. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.