Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Oude/antieke Familie Rose borden
Startpreis 800 EUR

Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte schotel ø 35 cm
Startpreis 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Lot diverse werken van Paul Dom
Startpreis 850 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...

Secretaire met intarsia
Startpreis 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.

Empire mahonie kabinet
Startpreis 850 EUR

Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.

Groot bronzen beeld, Naakte dame met paardenstaart
Startpreis 850 EUR

Zeer grote bronzen naakte dame met paardenstaart. 20e Eeuw. Monogram J.H. (Johannes Hans) H. de Reuter. Eén oog open één oog dicht. Groene patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Startpreis 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.

Engelse staande barometer
Startpreis 900 EUR

Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startpreis 900 EUR

Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.

Geelgouden spang horloge
Startpreis 950 EUR

Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-

Gouden armband
Startpreis 950 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....

Witgouden ring met diamant
Startpreis 950 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...

Geelgouden hanger met zuidzeeparel
Startpreis 950 EUR

Sierlijke geelgouden hanger, 750/000, met zuidzeeparel. Ovale hanger met een slag bezet met 3 achtkant diamanten 0.025 crt. en in het midden voorzien van een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Groott...

2x Terracotta figuren
Startpreis 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G

Antieke gebeeldhouwde kast
Startpreis 950 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.

Zilveren besamim houder
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...

Zilveren servies
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...

Zilveren bouilloir
Startpreis 1.000 EUR

Prachtige zilveren bouilloir, ovaal gevormd model versierd met parelranden en geplaatst op een ovale voet met 4 ivoren pootjes. Op de zijkant voorzien van een wapenschild gravure met kroon. 29x21x35cm...

Monogram, Pendant,
Startpreis 1.000 EUR

Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startpreis 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startpreis 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig pendule stel, 1870
Startpreis 1.000 EUR

Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule
Startpreis 1.000 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.

Vuurvergulde pendule 1850
Startpreis 1.000 EUR

Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.