Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur decor, florale en goud decor. Achterkant kersenkleurige glazuur. Afmeting: 22,6 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote bronzen naakte dame met paardenstaart. 20e Eeuw. Monogram J.H. (Johannes Hans) H. de Reuter. Eén oog open één oog dicht. Groene patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-
Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Sierlijke geelgouden hanger, 750/000, met zuidzeeparel. Ovale hanger met een slag bezet met 3 achtkant diamanten 0.025 crt. en in het midden voorzien van een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Groott...
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...
Prachtige zilveren bouilloir, ovaal gevormd model versierd met parelranden en geplaatst op een ovale voet met 4 ivoren pootjes. Op de zijkant voorzien van een wapenschild gravure met kroon. 29x21x35cm...
Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.