Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1049
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Ergebnis:

600 EUR

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht 1006
W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht
Startpreis 800 EUR
Verkauft
2x 17e Eeuwse tegels 6167
2x 17e Eeuwse tegels

Ergebnis:

75 EUR

Chinese siervaas , 19e eeuw 6160
Chinese siervaas , 19e eeuw
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Armband met koraal 950
Armband met koraal

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Familie Rose halve-maan vaas 6153
Familie Rose halve-maan vaas

Ergebnis:

800 EUR

Vergulde oorknoppen met granaat 943
Vergulde oorknoppen met granaat
Startpreis 30 EUR
Verkauft
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting) 936
3 Colliers, (2x koraal + bruidsketting)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Mahonie trumeau, 19e eeuw 4145
Mahonie trumeau, 19e eeuw

Ergebnis:

280 EUR

Verkauft
18e Eeuwse stoel, eiken 4138
18e Eeuwse stoel, eiken

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

Ergebnis:

75 EUR

Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

Ergebnis:

60 EUR

Oud/antiek Frans inktstel 6074
Oud/antiek Frans inktstel
Startpreis 90 EUR
Duitse Art Deco dekselpot 6067
Duitse Art Deco dekselpot
Startpreis 100 EUR
Antieke Dresden pronkvaas 6060
Antieke Dresden pronkvaas
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Oude ladenkast, 1930-1950 4102
Oude ladenkast, 1930-1950

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900 6053
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Antieke Gründerzeit theetafel, 1880 4095
Antieke Gründerzeit theetafel, 1880

Ergebnis:

110 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Ergebnis:

60 EUR