Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bronzen Louis Seize pendule, 1800 3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Ergebnis:

2.750 EUR

Verkauft
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

2.300 EUR

Verkauft
Prachtige Franse Empire pendule, 1820 3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Franse Empire pendule 3516
Franse Empire pendule

Ergebnis:

825 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Antieke Lenzkirch klok, 1880 3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn 3530
Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Duitse staande klok, 18e eeuw 3648
Duitse staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw 3532
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw 3645
Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Haantjes comtoise, 18e eeuw 3569
Haantjes comtoise, 18e eeuw

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Oude horizontale tafelklok 3540
Oude horizontale tafelklok

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Antieke Engelse staande klok 3570
Antieke Engelse staande klok

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Zeldzame koekoeksklok, 1870 3604
Zeldzame koekoeksklok, 1870

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Franse Lyra pendule 3644
Franse Lyra pendule

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge) 3527
3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Engelse staande klok, 19e eeuw 3657
Engelse staande klok, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Antieke Franse pendule, 1800 3658
Antieke Franse pendule, 1800

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915 3671
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
Engels staand klokje, 1920 3607
Engels staand klokje, 1920

Ergebnis:

185 EUR