Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en echt haar. A.M. 390/1. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Roco H0 72930 Limited Edition, Diesellok 752 014-1 (Nr. 089/400) CSD met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 72932 Limited Edition, Diesellok 749 250-7 (Nr. 198/400) CD met originele verpakking en in goede staat.
Roco Museum Edition 43238, H0 spoor, Lok met tender 01 150. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Trix H0 22344, E-lok dubbelset Ae 3/6 II, SBB 10456 en 10421met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43514, E-Lok BR 71, E7128, (met verpakking van 04196 A), in goede staat
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Trix H0 22443, DB 152 034-5 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0, Re 460 073-0, SBB CFF FFS (Televisione Svizzera) met verpakking van ander model, in goede staat
Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat
Märklin H0, 3338, Ae 6/6 SBB CFF 11414 (Bern) met deels originele verpakking en in goede staat.
Roco Museum Edition 43712, H0 E-Lok BR E 94 279 DB, inclusief originele verpakking en in goede staat.
Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.
Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.
Mehano N-Spoor, T166 "DC", Diesellok DE-AC33C ADtranz/GETS met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22583, dubbelset : 1x Re 460 056-5 en 1x Re 460 032-6 (beide met motor), met originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0, 8351, Serie 460, Re 460 017-7 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62767, Diesellok PKP M62-3513 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62508, E-Lok Connex 146 521-0 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62498, E-Lok BLS 485 003-8 met originele verpakking en in goede staat.
Roco Museum Edition 43711, H0 E-lok Ae 6/8 BLS 205. Inclusief originele verpakking, in goede staat.