Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.