Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.
Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke messing geëmailleerde hanger Berlin. Boekje met vier bladzijden Berlin. Circa 1930. Afmeting: 2 cm. In goede staat.
Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde opaline glazen olielamp met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...
Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke drie-lichts messing kaarskandelaren in Barok-stijl met Amsterdamse stadswapens. Afmeting: 26 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met schelpintarsia. Circa 1900. Afmeting: 5 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse hoornen tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop met korhoen in landschap. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote koper genagelde aker met handgrepen. Afmeting: 36 x 45 cm ø. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee oude tinnen ets platen. Bestaande uit: De chirurgijn + De Docter. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhout met coromandelhouten Amsterdamse School-stijl barometer. Circa 1925. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Enschedese hoedendoos + vier houten behangstempels. Circa 1900. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.
Twee moderne zwart metalen lampen. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa H 185 cm. In goede staat.
Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.
Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen historisme hengselbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 33 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke show wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén met plated grip + één beschilderde. Afmeting: 57 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke gestoken houten wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten meetlat, gemerkt + palissanderhouten EL. Afmeting: 70 x 114 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met tinnen lepels + koekplank. 19e Eeuw. Afmeting: 38 - 68 cm. In goede staat.
Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...
Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.
Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.
Lot koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote appelketel, beddepan, eikenhouten emmer met koperen banden. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.
Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.