Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw 4000
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Ergebnis:

4.600 EUR

Jalouzie hoekkast 1800 4001
Jalouzie hoekkast 1800
Startpreis 400 EUR
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Franse hoekkast, 19e eeuw 4003
Franse hoekkast, 19e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Secretaire met intarsia 4004
Secretaire met intarsia
Startpreis 850 EUR
Hollands kabinet, 1700 4005
Hollands kabinet, 1700
Startpreis 5.000 EUR
Schrijfsecretaire, 18e eeuw 4006
Schrijfsecretaire, 18e eeuw
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw 4007
Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw

Ergebnis:

1.200 EUR

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4008
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Zeldzame noten speeltafel, 1880 4009
Zeldzame noten speeltafel, 1880

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Hollands Louis Seize kabinet 4010
Hollands Louis Seize kabinet

Ergebnis:

1.100 EUR

Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw 4011
Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startpreis 750 EUR
Art Nouveau secretaire, 1915 4012
Art Nouveau secretaire, 1915
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Engelse chaise longue, 19e eeuw 4013
Engelse chaise longue, 19e eeuw

Ergebnis:

1.000 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4014
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startpreis 2.300 EUR
Verkauft
Renaissance kast, 18e eeuw 4015
Renaissance kast, 18e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Antieke vertico, 1880 4016
Antieke vertico, 1880
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Kersen Biedermeier secretaire, 1830 4017
Kersen Biedermeier secretaire, 1830

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Empire kabinet, 1820 4018
Empire kabinet, 1820

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Louise Seize commode, 1800 4019
Louise Seize commode, 1800

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Zeldzame kapstok, 1860 4020
Zeldzame kapstok, 1860

Ergebnis:

340 EUR

Verkauft
2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw 4021
2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw

Ergebnis:

220 EUR

Barok vitrine, 18e eeuw 4022
Barok vitrine, 18e eeuw
Startpreis 1.700 EUR
Barok commode, 1780 4023
Barok commode, 1780
Startpreis 1.500 EUR