Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen paard met zadel en maskers. Afmeting: 11 x 12,5 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door E. Patris 1909 - 1981. Oude Chinese man met baard. Op marmeren basement. Afmeting: . In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Zeven oude Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Onder andere: 1x Boeddha etc. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende man. Op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...